O Kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Augustyn jest prężnie rozwijającą się Kancelarią. Siedziba Kancelarii zlokalizowana jest w centrum miasta Złotowa, przy ul. Norwida 6a w sąsiedztwie którego znajdują się Sąd Rejonowy, Starostwo Powiatowe, Urząd Skarbowy, siedziby banków, jednak obszarem działania obejmuje cały kraj.

Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców, jak również osób fizycznych w ich indywidualnych sprawach. Radca prawny Agnieszka Augustyn założycielka Kancelarii to osoba dynamiczna i kreatywna, otwarta na potrzeby biznesu oraz wyzwania z jakimi spotykają się przedsiębiorcy każdego dnia. Jednocześnie mając doświadczenie w obsłudze Klientów indywidualnych odznacza się zrozumieniem i wrażliwością, niezbędną do skutecznego rozwiązania powierzonych spraw. Równocześnie posiada bardzo bogate doświadczenie procesowe. Prowadziła liczne postępowania sądowe z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa rodzinnego, prawa pracy i prawa administracyjnego.

W ramach świadczonych przez Kancelarię usług pomocy prawnej dużą wagę przykłada się do odpowiedniej komunikacji z Klientem, która pozwala na właściwe zrozumienie przedstawionych zagadnień i w efekcie dopasowanie rozwiązań adekwatnych do zamierzonego przedsięwzięcia. W pracy Kancelarii stosuje się indywidualne podejście do Klienta uwzględniając w szczególności specyfikę danej branży oraz właściwości konkretnej sprawy.

Rozumiejąc znaczenie szybkości podejmowania decyzji dla prowadzenia dobrze prosperującego biznesu Kancelaria pozostaje w stałym kontakcie z jej Zleceniodawcami, starając się być do ich dyspozycji zawsze wtedy, gdy Klient tego potrzebuje, podejmując szybką reakcję na zgłoszone zagadnienie. Podstawą działań Kancelarii jest bowiem dyspozycyjność i elastyczność .

Zapraszam do zapoznania się z niniejszym serwisem internetowym oraz ofertą Kancelarii, które przybliżą Państwu szerzej zakres świadczonych przez Kancelarię usług.